CASE STUDY

Mango Mama

Kolejnym z naszych wyzwań była kontrola i weryfikacja kiedy pracownik faktycznie rozpoczął czas pracy oraz kiedy go zakończył.

Firma
Mango Mama
Branża
Gastronomia
Liczba lokalizacji
3
Liczba pracowników
100
main-image

O firmie

Firma Mango Mama to rozwijająca się sieć restauracji serwującej dania kuchni indyjskiej i tajskiej, której naczelnym hasłem przewodnim jest łączyć ludzi przy wspólnym posiłku. Wierzymy, że nic tak nie jednoczy jak wspólny stół i potrawy gotowane z miłością, którymi można się dzielić.

Rejestracja obecności w Mango Mama

Wyzwania

Posiadamy 3 lokale w różnych miejscach, dużym wyzwaniem było dostosowanie liczby pracowników do wielkości lokalu i takie ułożenie grafiku by ilość godzin przekładała się na cel potrzebny do osiągnięcia dziennego obrotu. Obecnie aplikacja robi to za nas dzięki czemu nie musimy poświęcać dużej ilości czasu na analizę i przeliczenia. Kolejnym z naszych wyzwań była kontrola i weryfikacja kiedy pracownik faktycznie rozpoczął czas pracy oraz kiedy go zakończył. Przed Kadromierzem robiliśmy to tradycyjnym sposobem, czyli kartka i długopis, obecnie mamy aplikacje gdzie pracownicy szybko i sprawnie zgłaszają swoje obecności a my na bieżąco widzimy z poziomu aplikacji kto w pracy już jest a kogo brakuje możemy reagować natychmiastowo.

Rozwiązanie

Kadromierz usprawnił w dużej mierze część administracyjną, ponieważ gdy pojawia się nowa osoba w zespole od razu widnieje w aplikacji a my na bieżąco możemy kontrolować i weryfikować ilu mamy pracowników, na jakim stanowisku oraz w jakim lokalu.

Kolejne udogodnienie dla nas to to że układanie grafiku zespołu dzięki aplikacji mobilnej dla pracowników zajmuje tylko 1 dzień.

Zgłaszają dyspozycyjność my generujemy grafik i gotowe, szybko i sprawnie dzięki czemu później weryfikacja przepracowanych godzin jest bezproblemowa a co za tym idzie sam moment wypłat wynagrodzenia jest sprawniejszy z czego cieszymy się wszyscy.

www.mangomama.pl/

Zainteresowaliśmy Cię?
Wpisz swój adres e-mail i wypróbuj Kadromierz

14-dniowy darmowy okres próbny. Testujesz plan Premium. Nie wymagamy karty.