KADROMIERZ TO:

Karta ewidencji czasu pracy online

Ewidencja czasu pracy pracowników
Koniec pomyłek i żmudnego rozliczania przepracowanych godzin oraz wynagrodzenia pracowników. Na podstawie zebranych przez Kadromierz obecności, obowiązek prowadzenia ewidencji godzin pracy dla umowy zlecenie i umowy o pracę jest niezwykle łatwy i przyjemny. Wszystko, co powinno być zawarte w ewidencji godzin pracy pracowników w jednym systemie.

Eksportuj zebrane dane

Listy obecności i nieobecności, listy płac i ewidencję czasu pracy możesz eksportować do druku, XLS lub do programów kadrowo płacowych (np. Comarch czy Enova). Każdy pracownik może otrzymać wgląd do swojej elektronicznej dokumentacji.
Eksport karty pracy pracownika
Integracja z systemami kadrowo płacowymi
ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO
Ewidencja czasu pracy program

Karta czasu pracy pracownika

Przygotuj wersję do druku w formie papierowej wraz z informacjami o pracy w godzinach nadliczbowych, godzinach pracy w porze nocnej oraz zestawienie dni wolnych od pracy. Pobierz i wydrukuj rachunek oraz ewidencję czasu pracy dla każdego pracownika dla umów o zlecenie, umowy o pracę lub listę obecności pracownika. Wszystko, co powinno być zawarte w ewidencji czasu pracy pracowników.
Czytelna dokumentacja godzin pracy pracownika
Wzory dokumentów dostosowane do kodeksu pracy
ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO
Lista płac Wzory dokumentów

Godziny nadliczbowe i lista obecności

Niezależnie od formy współpracy z pracownikiem, Kadromierz posiada wszystkie informacje, jakie powinny być zawarte w ewidencji czasu pracy. Elektroniczna lista obecności oraz prowadzona ewidencja jest dostępna w formie online, dzięki temu wszystkie informacje są zapisywane na bieżąco. Przenieś ewidencję czasu pracy pracownika do chmury już dziś!
Godziny nadliczbowe pracowników
Nieobecności w pracy i dni wolne od pracy
ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO
Elektroniczna lista obecności
Zainteresowaliśmy Cię?
Wpisz swój adres e-mail i wypróbuj Kadromierz