CASE STUDY

Głodny.pl

Kadromierz to przede wszystkim usprawnienie pracy menadżerek. Od wysyłania dyspozycyjności, przez komponowanie grafików aż po kontrolę czasu pracy i weryfikowanie go z rzeczywistością.

Firma
Głodny.pl
Branża
Gastronomia
Liczba lokalizacji
2
Liczba pracowników
45
main-image

O firmie

Glodny.pl to serwis oraz aplikacja mobilna umożliwiające zamówienie jedzenia z restauracji w wybrane przez klienta miejsca już w 45 minut. Wykorzystują do tego własną flotę samochodową, motocyklową lub rowerową dzięki czemu dostawy są zawsze na czas i co najważniejsze ciepłe i gotowe skonsumowania.

Wyzwania

Prośby grafikowe były zbierane od kurierów przez telefon albo smsa a sam grafik tworzony w excelu. To generowało dodatkowe koszty, zabierało czas no i w momencie modyfikacji grafiku proces się powtarzał.

Telefon, Sms i dopiero, finalna wersja grafiku , jak wiadomo nie zawsze łatwo się z kim skontaktować więc byliśmy już zmęczeni tym procesem.

Rozwiązanie

Szybkie zbieranie dostępności, układanie grafiku automatyczne do tego edycja wiadomości push up i szybki kontakt z pracownikami.

Kiedyś tworzenie grafiku trwało łącznie cały dzień teraz zabiera nam to maksymalnie godzinę, jest tak szybko jak z dostawą przez Głodny.pl Dobrze, szybko i do tego jeszcze tanio

Planowanie czasu pracy

Glodny.pl Facebook FanPage

 
Zainteresowaliśmy Cię?
Wpisz swój adres e-mail i wypróbuj Kadromierz

14-dniowy darmowy okres próbny. Testujesz plan Premium. Nie wymagamy karty.