CASE STUDY

Folwark Łękuk

Dzięki Kadromierzowi możemy do tworzenia grafiku wydelegować tylko jedną osobę a nie cały zespół dzięki czemu na przełomie miesiąca zaoszczędziliśmy znaczą kwotę pieniędzy.

Firma
Folwark Łękuk
Branża
Hotelarstwo
Liczba lokalizacji
1
Liczba pracowników
50
main-image

O firmie

Folwark Łękuk znajduje się w sercu Dzikich Mazur, w otulinie Puszczy Boreckiej nad samym brzegiem jeziora, gdzie według raportu Instytutu Ochrony Środowiska oddychamy najczystszym powietrzem w Polsce.

Właściciele i załoga pragną przybyszy prawdziwie UGOŚCIĆ. Przyjeżdża się tu po energię życiową, oderwać od wielkomiejskiej codzienności, korków, smogu i stresu, spojrzeć w głąb siebie, uzdrowić duszę i ciało. Architektura i wystrój Folwarku nawiązują do przyrodniczego raju, w którym są zlokalizowane; dominują: drewno, cegła, kamień polny, kuty metal. Menu restauracji łączy smaki sprawdzonej kuchni regionalnej według sprawdzonych receptur, z wykorzystaniem pełnowartościowych składników, w tym owoców, warzyw i ziół z własnego ogrodu, oleju rzepakowego tłoczonego z własnych nasion, czy świeżych produktów nabiałowych, dostarczanych przez okolicznych gospodarzy. Na terenie Folwarku skorzystać można z wypożyczalni sprzętu wodnego, zimowego i sportowego, kortu tenisowego, boisk, sali fitness, siłowni, Ruskiej Bania i gabinetów strefy WELLNESS & SPA. Nie brakuje również zaplecza konferencyjnego i oferty do kreatywnej integracji.

Folwark Łękuk grafik pracy

Wyzwania

Tworzenie grafiku było mniej skoordynowane i czasochłonne przez co pojawiały się problemy z komunikacją i transparentnością zmian. Obecnie do widoku grafiku ma dostęp cały zespół, można go zaplanować a później zatwierdzić a funkcja otwarte zmiany daje możliwość dobrania sobie godzin jeżeli ktoś ma na to ochotę. Wcześniej samo zatwierdzenie godzin i rozpoczęcia i zakończenia zmiany zabierało dużo czasu, teraz wystarczy się zalogować i gotowe. Szybko sprawnie i w jednym miejscu a co najważniejsze mamy do tego wgląd od razu.

Rejestracja obecności w hotelach

Rozwiązanie

Przede wszystkim znacznie polepszyła się komunikacja w zespole, nie spędzam już tyle czasu na liczeniu ręcznym godzin z listy obecności. To była długa mrówcza praca, i często mógł zaważyć czynnik ludzki co powodowało problem na koniec miesiąca. Dzięki Kadromierzowi możemy do tworzenia grafiku wydelegować tylko jedną osobę a nie cały zespół dzięki czemu na przełomie miesiąca zaoszczędziliśmy znaczą kwotę pieniędzy.

folwarklekuk.pl

 
Zainteresowaliśmy Cię?
Wpisz swój adres e-mail i wypróbuj Kadromierz

14-dniowy darmowy okres próbny. Testujesz plan Premium. Nie wymagamy karty.