Zestawienie
30 narzędzi digital dla branży gastronomicznej.

kadromierz eBook 30 narzedzi digital dla gastronomii

6

kategorii

30

narzędzi

1

e-book

co znajdziesz w e-booku?

Zarządzanie lokalem gastronomicznym wcale nie musi oznaczać żmudnej, wielogodzinnej pracy. Transformacja digitalowa może być szansą dla Twojej firmy, aby rozwinąć się w zakresie promocji, zautomatyzować część procesów zachodzących w przedsiębiorstwie, a także efektywniej zarządzać zespołem. Inwestycja w nowoczesną technologię sprawi, że Twój biznes stanie się bardziej konkurencyjny, co z pewnością znajdzie przełożenie na zadowolenie Twoje i Twoich klientów.

Zastanawiasz się, w jakie technologie warto zainwestować w Twoim lokalu? Nasz e-book to ponad 40 stron pomocnej wiedzy, opisy 30 narzędzi digital podzielonych na 6 kategorii – od marketingu internetowego i narzędzi wspierających, poprzez systemy POS, na obsłudze zamówień i dostaw czy zarządzaniu zadaniami i personelem kończąc. Pobierz e-booka i już dziś dowiedz się, jakie narzędzia idealnie sprawdzą się w Twojej firmie.

Poznaj kategorie

Marketing i promocja marki w sieci

Narzędzia wspierające

Systemy POS

Zamówienia i dostawy

Zarządzanie i organizacja zadań

Zarządzanie personelem

Wypowiedzi Ekspertów

zainteresowaliśmy Cię?

e-book dla managerów

Grafik pracy. Niezbędnik kierownika w każdej firmie.

Postawiliśmy przed sobą zadanie, aby stworzyć mini przewodnik, w którym znajdziesz rozwiązania i odpowiedzi na mniej lub bardziej nurtujące pytania dotyczące planowania czasu pracy w Twojej firmie. Nie mamy złudzeń i wątpliwości: temat jest ważny z punktu widzenia funkcjonowania całej organizacji, a skuteczne poradzenie sobie z nim zaoszczędzi Tobie i Twoim pracownikom sporo czasu, stresu i problemów.

Pobierz e-book

Grafik pracy. Niezbędnik kierownika w każdej firmie.
Pobierz

blog dla pracodawców

Blog. rzetelne informacje, aktualizowane na bieżąco.

Na blogu znajdziesz artykuły z zakresu prawa pracy, zarządzania czasem pracy i jego ewidencji, a także przydatne informacje dotyczące urlopów czy efektywnej współpracy. Zarówno pracodawca, jak również pracownik, mogą znaleźć tutaj trafne porady, które wpłyną pozytywnie na jakość pracy.

Blog: Kadromierz dla pracodawców

Informujemy o zmianach w przepisach, abyś zawsze pozostawał(-a) na bieżąco, a dzięki wskazówkom dotyczącym układania grafiku czy prowadzenia ewidencji czasu pracy zaoszczędzisz czas na nużących formalnościach, dzięki czemu większą uwagę poświęcisz swoim gościom.
sprawdź
Zainteresowaliśmy Cię?
Wpisz swój adres e-mail i wypróbuj Kadromierz