Zestawienie
30 narzędzi digital dla branży gastronomicznej.

6

Kategorii

30

narzędzi

1

E-book

CO ZNAJDZIESZ W E-BOOKU?

Zarządzanie lokalem gastronomicznym wcale nie musi oznaczać żmudnej, wielogodzinnej pracy. Transformacja digitalowa może być szansą dla Twojej firmy, aby rozwinąć się w zakresie promocji, zautomatyzować część procesów zachodzących w przedsiębiorstwie, a także efektywniej zarządzać zespołem. Inwestycja w nowoczesną technologię sprawi, że Twój biznes stanie się bardziej konkurencyjny, co z pewnością znajdzie przełożenie na zadowolenie Twoje i Twoich klientów.

Zastanawiasz się, w jakie technologie warto zainwestować w Twoim lokalu? Nasz e-book to ponad 40 stron pomocnej wiedzy, opisy 30 narzędzi digital podzielonych na 6 kategorii – od marketingu internetowego i narzędzi wspierających, poprzez systemy POS, na obsłudze zamówień i dostaw czy zarządzaniu zadaniami i personelem kończąc. Pobierz e-booka i już dziś dowiedz się, jakie narzędzia idealnie sprawdzą się w Twojej firmie.

POZNAJ KATEGORIE

Marketing i promocja marki w sieci

Zamówienia i dostawy

Narzędzia wspierające

Zarządzanie i organizacja zadań

Systemy POS

Zarządzanie personelem

WYPOWIEDZI EKSPERTÓW

ZAINTERESOWALIŚMY CIĘ?

E-BOOK DLA MANAGERÓW

Grafik pracy. Niezbędnik kierownika w każdej firmie.

Postawiliśmy przed sobą zadanie, aby stworzyć mini przewodnik, w którym znajdziesz rozwiązania i odpowiedzi na mniej lub bardziej nurtujące pytania dotyczące planowania czasu pracy w Twojej firmie. Nie mamy złudzeń i wątpliwości: temat jest ważny z punktu widzenia funkcjonowania całej organizacji, a skuteczne poradzenie sobie z nim zaoszczędzi Tobie i Twoim pracownikom sporo czasu, stresu i problemów.

E-BOOK DLA PRACOWNIKÓW

Blog. rzetelne informacje, aktualizowane na bieżąco.

Na blogu znajdziesz artykuły z zakresu prawa pracy, zarządzania czasem pracy i jego ewidencji, a także przydatne informacje dotyczące urlopów czy efektywnej współpracy. Zarówno pracodawca, jak również pracownik, mogą znaleźć tutaj trafne porady, które wpłyną pozytywnie na jakość pracy.

Zainteresowaliśmy Cię?
Wpisz swój adres e-mail i wypróbuj Kadromierz

14-dniowy darmowy okres próbny. Testujesz plan Premium. Nie wymagamy karty.