KADROMIERZ TO:

Automatyczny grafik pracy

Zatrudnij sztuczną inteligencję do planowania czasu pracy w Twojej firmie. Automatyczny grafik pracy to efektywny i łatwy w obsłudze kreator harmonogramów, dzięki któremu zaoszczędzisz czas swój i swoich managerów na układanie grafików.

Zaufały nam małe, średnie i duże firmy z całej Polski:

Planuj szybciej i wygodniej

Na podstawie zebranych w platformie deklaracji dyspozycyjności pracowników, przepisów Kodeksu pracy oraz wprowadzonych szablonów tygodniowego zapotrzebowania na kadrę, Kadromierz automatycznie zaplanuje grafik pracy. Ułożenie harmonogramu pracy na miesiąc zajmuje 2 minuty!
Generuj grafiki pracy jednym kliknięciem
Planuj pracę 80% szybciej
Dyspozycyjność pracowników przy układaniu grafiku pracy

Jak działa automatyczny grafik pracy?


1. Zbierz dyspozycyjność personelu

Pracownicy pobierają aplikację mobilną „Kadromierz Pracownik” lub logują się na stronie www, gdzie deklarują swoją dostępność. Kadromierz na podstawie tych danych ma możliwość automatycznego tworzenia grafików pracy online zgodnych z Kodeksem pracy. Co więcej, harmonogram zmian jest dostępny dla managerów w czasie rzeczywistym.

2. Przygotuj szablon zmian

Jako manager tworzysz szablon tygodniowego zapotrzebowania na kadrę. Określasz godziny zmian, stanowiska oraz ilość personelu potrzebnego w danym dniu. Możesz utworzyć dowolną liczbę szablonów i wielokrotnie je edytować. Raz przygotowany szablon będzie Ci służył przez długi czas. Oszczędność czasu!

3. Generuj grafik pracy

Kreator automatycznego planowania grafiku pracy wykorzysta uzupełnioną tabelę dyspozycyjności oraz przygotowany szablon, a następnie przypisze pracownikom zmiany zgodnie z zasadami Kodeksu pracy. Wszystkie zmiany, których kreator harmonogramu nie będzie mógł przypisać zgodnie z wytycznymi, trafią do „otwartych zmian”. Są to zmiany w grafiku pracy bez przydzielonego pracownika. Można je potem ręcznie dopisać do poszczególnych pracowników lub pozwolić im, żeby zapisali się na nie samodzielnie. Dzięki temu przy planowaniu grafiku żadna zmiana nie przepadnie! Cały proces planowania miesięcznego grafiku jest bardzo prosty i przejrzysty.
ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO

Automatyczny grafik pracy

Kadromierz oszczędza Twój czas poświęcany na planowanie grafiku. Kreator jest intuicyjny i łatwy w obsłudze. Raz przygotowany szablon możesz edytować dowolną ilość razy, a system dodatkowo sprawdzi zgodność z przepisami Kodeksu pracy.
Grafik pracy zgodny z przepisami Kodeksu pracy
Automtyczne dopasowanie grafiku do dyspozycyjności pracowników
Automatyczny grafik pracy podsumowanie
Zainteresowaliśmy Cię?
Wpisz swój adres e-mail i wypróbuj Kadromierz