KADROMIERZ TO:

Automatyczny grafik pracy

Automatyczny grafik pracy

Zatrudnij sztuczną inteligencję do planowania pracy w Twojej firmie. Automatyczny grafik pracy to wydajny i łatwy w obsłudze kreator harmonogramów, dzięki któremu zaoszczędzisz czas swój i swoich managerów.

Zaufały nam małe, średnie i duże firmy z całej Polski:

Planuj mądrzej i szybciej

Na podstawie zebranych w platformie deklaracji dyspozycyjności pracowników, przepisów Kodeksu Pracy oraz wprowadzonych szablonów tygodniowego zapotrzebowania na kadrę, Kadromierz zaplanuje grafik pracy automatycznie. Ułożenie harmonogramu pracy na miesiąc zajmuje 3 minuty.
Generuj grafiki pracy jednym kliknięciem
Planuj pracę 80% szybciej
Dyspozycyjność pracowników przy układaniu grafiku pracy

Jak działa automatyczny grafik pracy?

Określ dostępność personelu

1. Zbierz dyspozycyjność personelu

Pracownicy deklarują swoją dyspozycyjność za pomocą aplikacji mobilnej „Kadromierz Pracownik” lub po zalogowaniu się do platformy przez stronę www. Tabela dostępności, która na bieżąco możne być kontrolowana przez managerów, będzie podstawą dla Kadromierza podczas automatycznego układania grafiku pracy.
Umów się na prezentację

2. Przygotuj szablon zmian

Manager tworzy szablon tygodniowego zapotrzebowania na kadrę. W szablonie określa godziny zmiany, stanowisko oraz ilość personelu potrzebnego w danym dniu. Liczba szablonów w platformie jest nielimitowana. Raz przygotowany szablon może być wykorzystywany oraz edytowany wielokrotnie. Raz przygotowany szablon będzie Ci służył wielokrotnie.
Kadromierz telefon

3. Generuj grafik pracy

Kreator automatycznego planowania grafiku pracy wykorzysta uzupełnioną tabelę dostępności oraz przygotowany szablon i przypisze pracownikom zmiany zgodnie z zasadami Kodeksu pracy. Wszystkie zmiany, których kreator harmonogramu nie będzie mógł przypisać zgodnie z wytycznymi, trafią do „Otwartych zmian”. Cały proces planowania miesięcznego grafiku trwa średnio 3 minuty, w tym czasie możesz napić się pysznej kawy…
ZOBACZ WIĘCEJ

Automatyczny grafik pracy

Innowacyjna funkcjonalność platformy Kadromierz pomoże Twojej firmie w optymalizacji czasu poświęcanego na planowanie pracy. Intuicyjny i łatwy w obsłudze kreator umożliwia wielokrotne wykorzystanie raz przygotowanego szablonu.
Grafik pracy zgodny z przepisami Kodeksu pracy
Automtyczne dopasowanie grafiku do dyspozycyjności pracowników
Automatyczny grafik pracy podsumowanie
Zainteresowaliśmy Cię?
Wpisz swój adres e-mail i wypróbuj Kadromierz