CASE STUDY

TVO

Firma
TVO
Branża
E-Commerce
Liczba lokalizacji
1
Liczba pracowników
100
main-image

O firmie

TVO sp. z o.o. powstało w 2014 roku. Jest właścicielem jedynego w Polsce całodobowego kanału zakupowego TV Okazje oraz sklepu internetowego tvokazje.pl. Marka specjalizuje się w sprzedaży telefonicznej i internetowej produktów. W swojej ofercie ma produkty z kategorii: kuchnia, zdrowie, dom, fitness czy uroda. Wprowadziliśmy na rynek produkty własne takie jak maść Medi Balm, szampon Xtense Code Rich Formula czy okulary powiększające Perfect Zoom. Nasze produkty charakteryzują się tym, że szybko stają się bestsellerami. Staramy się tak dobierać asortyment, aby sprostać wymaganiom naszych klientów, zarówno tych, którzy preferują kontakt telefoniczny jak i tych, którzy wolą robić zakupy przez Internet. Najważniejsze dla nas jest, aby klient mógł robić zakupy w najwygodniejszy dla niego sposób i w porze która mu odpowiada.

Wyzwania

Korzystamy z Kadromierza od samego początku, jak tylko zdecydowaliśmy się na założenie własnego działu Call Center. Na co dzień mamy do czynienia z relatywnie dużą ilością pracowników / zleceniobiorców, którzy wykonują obowiązki o różnych porach, często dochodzi do modyfikacji ich grafiku, który tworzony jest z tygodnia na tydzień. Kadromierz pozwala nam efektywnie zarządzać całym systemem grafikowania i na bieżąco przekazywać zatrudnionym informacje o godzinach ich zmian.

Rozwiązanie

Pośród wielu bardzo dobrych modułów Kadromierza należy wymienić w szczególności aplikację mobilną, dzięki której nie musimy kontrolować czy każdy pracownik zna swoje godziny pracy. Również moduł wyliczania wynagrodzeń jest bardzo pomocny.

Planowanie czasu pracy

tvokazje.pl

 
Zainteresowaliśmy Cię?
Wpisz swój adres e-mail i wypróbuj Kadromierz

14-dniowy darmowy okres próbny. Testujesz plan Premium. Nie wymagamy karty.