CASE STUDY

Dom Oliwski

Restauracja Fischgarten i obiekt noclegowy Dom Oliwski

Firma
Dom Oliwski
Branża
Gastronomia, Hotelarstwo
Liczba lokalizacji
2
Liczba pracowników
40
main-image

Dom Oliwski w liczbach:

Ilość kart obecności do archiwizacji (rocznie)
ok. 200 0

O firmie

Restauracja Fischgarten wraz z obiektem noclegowym Dom Oliwski zajmuje się obsługą gości turystycznych i lokalnych. Obiekt ten został nabyty przez naszą firmę ok. 3 lata temu. Naszym najważniejszym celem jest dbanie o dobro naszych gości, najwyższa jakość produktów i obsługi oraz stały rozwój. Jesteśmy firmą w stylu rodzinnego interesu, więc nauczeni doświadczeniem wiemy, że dobra atmosfera i warunki pracy naszych pracowników to jedne z najważniejszych aspektów w firmie.

Wyzwanie planowania grafiku pracy i ewidencji czasu pracy

Rozwój firmy (zakup nowych obiektów hotelarsko-gastronomicznych) skłonił nas do poszukiwania nowych rozwiązań. W celu usprawnienia pracy oraz efektywnego zarządzania czasem szukaliśmy czegoś, co pomoże nam zautomatyzować częściowo firmę.

Jak poważny był problem z planowaniem czasu pracy?

Przy większej ilości obiektów podliczanie czasu pracy okazało się sporym wyzwaniem. Do tego zatrudniliśmy dużo nowych pracowników, nie każdy niestety był uczciwy. Potrzebowaliśmy rozwiązania, które pomoże nam nadzorować pracę ludzi, jednocześnie nie angażując nas w to czasowo.

Czy Kadromierz był pierwszym narzędziem do zarządzania czasem pracy?

Kadromierz był pierwszym narzędziem do zarządzania czasem pracy, na jaki się zdecydowaliśmy. Na szczęście okazał się strzałem w 10! Koniec z papierowym rozliczaniem godzin.

Z których modułów systemu Kadromierz korzystają Dom Oliwski i Fischergarten?

Obecnie korzystamy tylko z opcji rozliczania czasu pracy, ponieważ to był nasz największy problem. Niewykluczone, że w przyszłości spróbujemy też innych funkcji aplikacji.

Wyzwania, którym sprostał Kadromierz

Rejestracja czasu pracy z możliwością zrobienia zdjęcia podczas logowania pomogła nam pozbyć się nieuczciwości pracowników w 100%.

Jak Dom Oliwski i Fischergarten oceniają rozpoczęcie współpracy z Kadromierzem?

Obsługa klienta jest bardzo pomocna, cierpliwa i zawsze jasno odpowiada na nasze pytania związane z aplikacją.

Czy Dom Oliwski i Fischergarten poleci system Kadromierz innym?

Z czystym sumieniem polecamy system Kadromierz wszystkim firmom, które borykały się z podobnymi problemami co my. Rozliczanie czasu pracy może być szybkie i proste.

Zainteresowaliśmy Cię?
Wpisz swój adres e-mail i wypróbuj Kadromierz

14-dniowy darmowy okres próbny. Testujesz plan Premium. Nie wymagamy karty.