CASE STUDY

32 Nowa Stomatologia

Wyznajemy maksymę, że pacjent jest najważniejszy dlatego do każdego podchodzimy indywidualnie oraz z troską bo wiem jak wizyty stomatologiczne mogą być stresujące dla pacjenta.

Firma
32 Nowa Stomatologia
Branża
Opieka medyczna
Liczba lokalizacji
1
Liczba pracowników
25-30
main-image

O firmie

32 Nowa Stomatologia jest kliniką z kilkuletnim doświadczeniem która przede wszystkim stawia na świadczenie usług na jak najwyższym poziomie nie tylko w kwestii wykonywanych zabiegów ale przede wszystkim w obsłudze naszych klientów. Nasi lekarze oraz załoga dbają o to aby pacjent który rozpoczyna u nas proces leczenia dokładnie poznał jego przebieg dlatego często poświęcamy na rozmowę z pacjentem nawet godzinę aby dokładnie dopasować plan leczenia.

Wyznajemy maksymę, że pacjent jest najważniejszy dlatego do każdego podchodzimy indywidualnie oraz z troską bo wiem jak wizyty stomatologiczne mogą być stresujące dla pacjenta.

32 Stomatologia i plan pracy

Wyzwania związane z organizacją czasu pracy

Przed Kadromierzem grafik był planowany ręcznie za pomocą kalendarza Google, pojawiało się więc wiele problemów związanych z wymianą zmian i prawidłowym zaplanowaniem obsady. Spędzaliśmy na tworzeniu grafiku wiele czasu a i tak na koniec miesiąca musiałem samodzielnie ręcznie zliczać wszystkie godziny pracy pracowników co stało się męczące.

Kadromierz polecił nam znajomy z branży hotelarskiej, ponieważ sam posiadam wieloletnie doświadczenie w tym sektorze zauważyłem wiele podobieństw w planowaniu grafików pracy pracowników. Hotele wynajmują pokoje klientom a my fotele naszym pacjentom. W obu przypadkach obsługa klienta musi być na jak najwyższym poziomie dlatego zawsze musimy mieć odpowiednią ilość personelu na czas.

Współpraca z Kadromierz

Kadromierz usprawnił i przyspieszył cały proces planowania obsady. Ponieważ jest to aplikacja online daje nam to możliwość tworzenia grafiku z każdego miejsca na świecie. Nasi pracownicy mają możliwość bycia w kontakcie ze sobą i dostają ważne informację na bieżąco dzięki funkcji komentarzy którą posiada Kadromierz. Wymiana zmian i miesięczne raporty nie są już dla nas wyzwaniem i obowiązkiem.

Cenimy współpracę z Kadromierzem nie tylko za jego funkcjonalności ale przede wszystkim za obsługę klienta. Jesteśmy w stałym kontakcie a na każde z naszych pytań odpowiedź udzielona jest nam natychmiast. Elastyczności i gotowość niesienia pomocy w każdym momencie nie jest czymś z czym zetknęliśmy się u innych dostawców rozwiązań.

32 Stomatologia a rejestracja czasu pracy

Papierowa lista może być uzupełniona kiedykolwiek przez kogokolwiek – czasem z dużym opóźnieniem, hurtowo, albo przez kolegę z biura. W Kadromierzu z góry ustala się, kto odpowiada za rejestrację czasu pracy (pracownik, przełożony czy dział kadr) i kiedy może to zrobić. Oczywistą konsekwencją zastosowania rozwiązań informatycznych w zarządzaniu czasem pracy jest więc istotny wzrost efektywności zarówno kierowników planujących czas pracy swoim pracownikom, jak i działów kadr. Ponadto ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia ciągłości procesów biznesowych, a przecież wszelkie niespodziewane zaburzenia ciągłości pracy mogą negatywnie odbić się na rentowności przedsiębiorstwa. Wdrożenie nowego systemu Kadromierz jest bardzo proste, szybkie i nie zaburza w żadnym stopniu działalności prowadzenia ewidencji godzinowej pracowników.

Opowiadał

Grzegorz Wysiński

Współwłaściciel i Członek Zarządu

 
Zainteresowaliśmy Cię?
Wpisz swój adres e-mail i wypróbuj Kadromierz

14-dniowy darmowy okres próbny. Testujesz plan Premium. Nie wymagamy karty.