Błyskawiczne układanie grafików pracy

Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka nowych funkcji, które znacznie usprawnią proces planowania grafiku pracy w platformie Kadromierz. Doskonale wiemy, jak czasochłonny jest to proces, dlatego też naszym wyzwaniem jest stworzenie szybkiego oraz intuicyjnego rozwiązania, które zaoszczędzi Twój czas pracy. Wprowadzone modyfikacje w dużym stopniu były oparte na podstawie sugestii i uwag naszych klientów.

Widok grafiku pracy po stanowiskach

Teraz możesz wyświetlić tabele harmonogramu pracy według stanowisk pracy. W każdej chwili możesz przełączyć tryb wyświetlania grafiku pracy, aby mieć pewność, że wszystkie zmiany dla wszystkich pracowników zostały poprawnie obsadzone. Tryb stanowisk jest również wygodny przy planowaniu harmonogramu. Dodając zmianę dla wybranego stanowiska możesz w szybki sposób przypisać kilku pracowników, jednocześnie utrzymując wgląd w ich dyspozycyjność.

Widok po stanowiskach pozwala na łatwą analizę prognozy kosztów dla poszczególnych stanowisk w danym tygodniu lub miesiącu.

Aby uruchomić widok po stanowiskach, kliknij w Tryb wyświetlania, a następnie wybierz Stanowiska.

Rozbudowany panel dostępności pracowniczych

Jedną z zalet platformy Kadromierz jest możliwość zebrania preferowanego czasu pracy pracowników. Pracownicy w łatwy sposób mogą ustalić, czy w danym dniu są dostępni, niedostępni lub są dostępni w wyznaczonych godzinach. Jest to szczególnie przydatne, kiedy zatrudniani są studenci, których czas pracy jest uzależniony od planu zajęć. Rozbudowany panel dostępności pozwala Tobie na łatwe zarządzanie dostępnościami, zatwierdzanie ich lub ewentualną edycje.Wygodnie zarządzaj dostępnościami pracowników i zatwierdzaj zapytania o urlop lub inne powody absencji pracownika.

Aby uruchomić widok dostępności pracowniczych, kliknij w Tryb wyświetlania, a następnie wybierz Dostępności lub skorzystaj z skrótu klawiszowego naciskając klawisz TAB.

Łatwe kopiowanie zmian

Skorzystaj z możliwości kopiowania wybranych wierszy lub kolumn, aby powielić wybrany układ grafiku pracy. Wystarczy, że klikniesz na dowolną rubrykę tabeli, naciśniesz Kopiuj, a następnie wkleisz wybrany układ do wybranego okresu. Również w podobny sposób możemy usuwać grafik dla wybranych dni lub wybranych pracowników.

Kopiowanie wybranych kolumn lub wierszy pozwoli Tobie na szybkie powielenie tej części harmonogramu, która jest powtarzalna.

Aby skopiować lub usunąć zmiany, kliknij w wybrany wiersz lub kolumnę, a następnie wybierz Kopiuj lub Usuń, w celu dokonania edycji.

Wkrótce w Kadromierzu

Przez ostatnie miesiące otrzymaliśmy niezliczoną ilość zapytań dotyczących automatycznego planowania grafiku pracy. Ponieważ, to sukces klienta jest dla nas najważniejszy postanowiliśmy zrobić wszystko co w naszej mocy, żeby sprostać oczekiwaniom rynku. W najbliższym miesiącu opublikujemy artykuł w których pokażemy pierwszą wersją automatycznego planowania grafiku pracy, która pozwala na generowanie harmonogramu jednym kliknięciem!

Często nasi klienci mają świetne pomysły na ulepszenie Kadromierza, dlatego też Twoja opinia była, jest i będzie dla nas bardzo ważna!

Zainteresowaliśmy Cię?

Wpisz swój adres e-mail i wypróbuj Kadromierz