CASE STUDY

Software Test Group

Grupa doświadczonych inżynierów oferująca weryfikację oprogramowania dla systemów wbudowanych, zewnętrzne testy oprogramowania oraz profesjonalne doradztwo.

Firma
Software Test Group
Branża
IT
Liczba lokalizacji
2
Liczba pracowników
35
main-image

O firmie

Software Test Group to dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się weryfikacją oprogramowania dla systemów wbudowanych. Nasza oferta obejmuje zewnętrzne testy oprogramowania oraz profesjonalne doradztwo w zakresie procesów testowania. Testowanie wykonujemy na każdym etapie tworzenia oprogramowania, co poprawia jego jakość, zwiększa wydajność oraz zmniejsza ryzyko wystąpienia błędów u klienta.

Software Test Group zatrudnia doświadczonych inżynierów posiadających wieloletnie doświadczenie w testowaniu i debugowaniu systemów wbudowanych. Na swoim koncie mamy realizację wielu projektów zagranicznych m.in. dla takich marek jak: Audi, Bosch, Porsche, Toyota, Honda, VW, BMW, Liebherr, IFM, GM, Volvo. Naszą pracę możemy wykonywać u klienta lub zdalnie z naszych oddziałów w Polsce. Weryfikujemy kod dla naszych klientów na różnych poziomach i przy użyciu różnych narzędzi.

Nasz zespół wyróżnia pasja, z jaką podchodzimy do realizowanych projektów i zadań. W pracy wykorzystujemy swoje doświadczenie, kreatywność i wiedzę techniczną, dzięki czemu nasi klienci otrzymują usługi na najwyższym poziomie. Cenimy sobie satysfakcję klientów, dlatego nawiązując współpracę, stawiamy na wzajemne zaufanie, wysoką jakość dostarczanych usług oraz efektywność wykonywanych testów co pozwala na utrzymanie długotrwałej współpracy.

Kadromierz w SWTest

Wyzwania

Rejestracja godzin pracy odbywała się za pomocą arkusza Excel. Wraz ze wzrostem liczby zatrudnionych pojawiał się coraz większy problem z kontrolą przepracowanych godzin oraz obecnością w pracy. Pojawiające się problemy i utrudnienia spowodowały, że rozpoczęliśmy poszukiwania odpowiedniego systemu RCP, który pomógłby nam usprawnić ewidencję i kontrolę przepracowanych godzin. W swoich poszukiwaniach trafiliśmy na Kadromierz – łatwy i intuicyjny system RCP.

Rozwiązanie

Wdrożenie Kadromierza spowodowało, że ewidencjonowanie przepracowanych godzin oraz ich kontrola są dużo prostsze. W każdej chwili na bieżąco mamy wgląd do listy obecnych oraz raportów godzinowych. Każdy z pracowników ma dostęp do platformy, dzięki temu ma wgląd do swoich przepracowanych godzin i również sam może je weryfikować. Platforma w naszym przypadku jest bardzo przydatnym narzędziem, które w prosty i szybki sposób daje możliwość kontroli czasu pracy.

swtest.pl

Zainteresowaliśmy Cię?
Wpisz swój adres e-mail i wypróbuj Kadromierz

14-dniowy darmowy okres próbny. Testujesz plan Premium. Nie wymagamy karty.