CASE STUDY

Willisch

Kadromierz usprawnił naszą biurową pracę i możemy skupić się na tym w czym jesteśmy najlepsi czyli na naszych lodach

Firma
Willisch
Branża
Gastronomia
Liczba lokalizacji
14
Liczba pracowników
110
main-image

O firmie

Firma Willisch to firma z wieloletnią tradycją, swoje działania zaczynała od 1983 w mieście Węgrowiec, kiedy to mama Krystyna postanawia na werandzie swojego domu otworzyć lodziarnie.

To właśnie na tej werandzie później powstają pierwsze receptury lodów, a w 1986 roku po narodzinach syna Roberta powstaje kultowa receptura wszystkim nam znanych lodów Cassate. Ponieważ lody Willisch są produkowane z dokładnie wyselekcjonowanych składników i najlepszych produktów firma rozrasta się i zaczyna się ekspansję innych miast ,w 2013 roku syn Pani Krystyny podejmuje decyzje o rewitalizacji rodzinnego biznesu, dzięki czemu dziś mała rodzinna firma z miasta Węgrowiec posiada aż 9 własnych lokali i 21 franczyzowych. Rejestracja obecności w Willisch Jakość i smak lodów rzemieślniczych jest tak dobra że ich fanów przybywa każdego dnia, dlatego firma Willisch jako pierwsza w Polsce wyszła naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i rozpoczęła wysyłkę tych pyszności do domów.

Wyzwania

Tworzenie grafików zabierało nam bardzo dużo czasu, samo zbieranie dyspozycyjności za pośrednictwem różnych grup na mediach społecznościowych, telefonów i smsów było uciążliwe a i tak po utworzeniu grafiku trzeba było wszystko ponownie modyfikować nie wspominając już o ilości papieru którą generowały karty ewidencji pracy. Nie mieliśmy również wglądu w dane w czasie rzeczywistym co znacznie utrudniało nam wyliczenie budżetu, a do tego dochodziło jeszcze wyzwanie połączenia wszystkich danych z każdego z lokali w jedną całość.

Rozwiązanie

Dyspozycyjność zbieramy szybko, grafik tworzy się jednym kliknięciem i od razu mamy wgląd we wszystkie dane i to ze wszystkich zespołów i lokalizacji. Możemy zmodyfikować grafik w każdej chwili i zajmuje nam to mniej niż minutę naszego czasu. Nie musimy się już martwić zbliżającym się końcem miesiąca i godzinami spędzonymi na zbieraniu i zliczaniu danych niezbędnych do budżetu. Szybkość zbierania danych z wszystkich lokali w czasie rzeczywistym bardzo ułatwia prowadzenie biznesu, widzimy bowiem wszystkie nasze koszty i mamy pewność że są one dobrze wyliczone. Jednymi słowy Kadromierz usprawnił naszą biurową pracę i możemy skupić się na tym w czym jesteśmy najlepsi czyli na naszych lodach

Willisch grafik pracy

www.willisch.pl

 
Zainteresowaliśmy Cię?
Wpisz swój adres e-mail i wypróbuj Kadromierz