CASE STUDY

Migawka CAFE

Firma
Migawka Cafe
Branża
Gastronomia
Liczba lokalizacji
1
Liczba pracowników
10
main-image

O firmie Migawka CAFE

Firma Migawka CAFE pochodzi z Raciborza. Kawiarnia jest konceptem połączenia punktu fotograficznego oraz kawiarni. Jesteśmy kawiarnią z segmentu specialty oraz bistro śniadaniowo-obiadowym. Szczęśliwie, przez ostatnie lata zebraliśmy liczne wyróżnienia i nagrody gastronomiczne, co przekłada się na popularność tego miejsca.

Wyzwania

Jak każda duża kawiarnia, posiadamy dużą rotację wśród pracowników, a sam nasz grafik pracy jest bardzo zmienny i rozbudowany. Część naszych pracowników jest studentami lub uczniami, którzy pracują u nas w różnym wymiarze godzinowym. Wiąże się to z notorycznymi zmianami grafików oraz dużą ilością potwierdzeń i ustaleń. Dodatkowo często mamy osoby na krótkich okresach próbnych, było to problematyczne, aby mieć kontrolę przez całą dobę, kto jest w pracy, a kogo nie ma.

Rozwiązanie

Przy projektowaniu kawiarni chcieliśmy mieć wszystkie nasze procesy, nadzór i raportowanie w chmurze. Kadromierz był odpowiedzią. Zrezygnowaliśmy z checklist i Excela. Dzięki bardzo dobrze zaprojektowanemu interfejsowi, samo planowanie grafików jest bardzo proste i przejrzyste, a wszystkie zmiany natychmiastowe. Automatyka z potwierdzeniami lub zmianami przez pracowników z mobilną aplikacją usprawnia proces do maksimum. W trakcie covid planowanie zmian rozłącznych odbyło się bardzo sprawnie. Wdrożenie nowej osoby do zarządzania grafikami jest bezproblemowe, co jest bardzo istotne w dzisiejszych czasach.

www.migawkacafe.pl

 
Zainteresowaliśmy Cię?
Wpisz swój adres e-mail i wypróbuj Kadromierz

14-dniowy darmowy okres próbny. Testujesz plan Premium. Nie wymagamy karty.